Oferta pracy dla Kierownika Przychodni dla Dzieci

Miejsce pracy: Przychodnia Lekarska ul. Wiertnicza 81 i ul. Klimczaka 4, lub Z-ce Kierownika Przychodni ul. Chełmska 13/17 w Warszawie.

Oferujemy: umowa o pracę, wymiar czasu pracy: 1 etat lub kontrakt

Doświadczenie zawodowe i wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku lekarskim,
  • aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Lekarza
  • lekarz posiadający tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej lub posiadający specjalizację I lub II stopnia z pediatrii lub tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii.
  • mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • niezbędna biegła obsługa komputera, środowiska Windows oraz urządzeń biurowych,
  • niezbędna dobra organizacja i dyscyplina pracy,
  • osoba zorientowana na efektywną pracę,
  • wysoka kultura osobista

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie Przychodni Lekarskiej dla Dzieci pod względem lekarskim, administracyjnym i gospodarczym,
  • odpowiedzialność za koszty podległych komórek organizacyjnych,
  • zarządzanie blisko 20-sto osobowym zespołem
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi pacjenta,
  • praca na stanowisku lekarza POZ dla Dzieci w wymiarze co najmniej ¾ etatu

Do oferty (CV ze zdjęciem) proszę dołączyć odręcznie podpisane oświadczenie o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).