REKRUTACJA SZPZLO WARSZAWA-MOKOTÓW

Jak wziąć udział w procesie rekrutacji?

Aktualne oferty pracy

Oferta pracy dla Kierownika Przychodni dla Dorosłych ul. Dąbrowskiego

Miejsce pracy: Przychodnia Lekarska ul. Dąbrowskiego 75a.

Oferujemy: umowa o pracę, wymiar czasu pracy: 1 etat lub kontrakt.

Doświadczenie zawodowe i wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku lekarskim,
  • aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Lekarza
  • lekarz posiadający tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej lub posiadający specjalizację I lub II lub tytułu specjalisty z chorób wewnętrznych.
  • mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • niezbędna biegła obsługa komputera, środowiska Windows oraz urządzeń biurowych,
  • niezbędna dobra organizacja i dyscyplina pracy,
  • osoba zorientowana na efektywną pracę,
  • wysoka kultura osobista,

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie Przychodni Lekarskiej dla Dorosłych (AOS+POZ) pod względem lekarskim, administracyjnym i gospodarczym,
  • odpowiedzialność za koszty podległych komórek organizacyjnych,
  • zarządzanie blisko 15-sto osobowym zespołem,
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi pacjenta,
  • praca na stanowisku Kierownika Przychodni w wymiarze 0,20 etatu, pozostała cześć etatu jako lekarz POZ dla Dorosłych w Przychodni Lekarskiej ul. Dąbrowskiego 47a.