REKRUTACJA SZPZLO WARSZAWA-MOKOTÓW

Jak wziąć udział w procesie rekrutacji?

Rozmiar czcionki

Oferta pracy dla inspektora/specjalisty zamówień publicznych

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie i prowadzenie procedur o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi  przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulaminami i instrukcjami,
  • udział w pracach komisji przetargowej,
  • sporządzanie  i prowadzenie dokumentacji związaniem z prowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówień publicznych,
  • publikacja ogłoszeń,
  • koordynowanie i kontrolowanie czynności związanych z zawieraniem umów,
  • przechowywanie, archiwizowanie i udostępnianie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi we wszystkich fazach udzielania zamówień.

Wymagania niezbędne:

  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu postępowań przetargowych po stronie zamawiającego,
  • znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych, Ustawy o finansach publicznych, Ustawy o działalności leczniczej będą dodatkowym atutem,
  • biegła obsługa komputera, w tym obsługa programów: Word, Excel,
  • sumienność i dokładność,
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, ale też umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • asertywność i kreatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny 3 miesięczny na pełen etat, pracę od poniedziałku do piątku. Start od września 2018r.
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Zapewniamy dobre warunki pracy w zgranym zespole.
  • Miejsce pracy: SZPZLO Warszawa-Mokotów ul. Madalińskiego 13.