REKRUTACJA SZPZLO WARSZAWA-MOKOTÓW

Jak wziąć udział w procesie rekrutacji?

Rozmiar czcionki

Oferta pracy na stanowisko Kierownik - lekarz POZ

Wymagane kwalifikacje: wyższe wykształcenie medyczne (na kierunku lekarskim) i tytuł specjalisty (choroby wew. lub med. rodzinna) lub specjalizacja I stopnia.

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie Przychodni Lekarskiej (specjalistyka i POZ) pod względem lekarskim, administracyjnym i gospodarczym;
  • aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Lekarza;
  • mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • odpowiedzialność za koszty podległych komórek organizacyjnych;
  • zarządzanie zespołem;
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi pacjenta;
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialność za realizację kontraktu na świadczenia zdrowotne zawarte z NFZ;
  • praca na stanowisku lekarza POZ w wymiarze co najmniej ¾ etatu.

Oferujemy: umowę o pracę/umowa zlecenie/kontrakt

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.