REKRUTACJA SZPZLO WARSZAWA-MOKOTÓW

Jak wziąć udział w procesie rekrutacji?

Rozmiar czcionki

Oferta pracy dla fizjoterapeuty/fizjoterapeutki

Miejsce pracy: Przychodnia lekarska przy ul. Soczi 1

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii;
  • Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • Otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.

Zadania:

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;
  • Współpraca z lekarzami kierującymi Pacjentów do zespołu fizjoterapii.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.