Rozmiar czcionki

 

SZANOWNI PACJENCI,

 

W ODPOWIEDZI NA PAŃSTWA WNIOSKI DOTYCZĄCE USPRAWNIENIA PORTALU DLA PACJENTÓW UPRZEJMIE ZAWIADAMIAMY, ŻE OD DNIA 27 MAJA 2019 R. (PONIEDZIAŁEK) ZOSTAŁ URUCHOMIONY NOWY E-PORTAL POD ADRESEM:

https://portalzozmokotow.pl

 

W CELU UZYSKANIA DOSTĘPU DO NOWEGO E-PORTALU PROSIMY O OSOBISTĄ WIZYTĘ W REJESTRACJI PRZYCHODNI (DOWOLNA PRZYCHODNIA SZPZLO WARSZAWA-MOKOTÓW). PROCEDURA UZYSKANIA DOSTĘPU ZAJMIE OK. 3 MINUTY, WYMAGANE PODANIE ADRESU E-MAIL. KAŻDY PACJENT MUSI POSIADAĆ INDYWIDUALNY ADRES E-MAIL (DOTYCZY RÓWNIEŻ DZIECI). 

 

PONIŻEJ ZAMIESZCZAMY INSTRUKCJĘ KORZYSTANIA Z ELEKTRONICZNEJ REJESTRACJI NA WIZYTĘ

PLIK DO POBRANIA:

E-PORTAL INSTRUKCJA KORZYSTANIA.PDF

 

Informacja dla pacjentów ze skierowaniem

Zgodnie z wymogami NFZ pacjentów pierwszorazowych czyli posiadających skierowanie do lekarza specjalisty należy zapisywać do kolejki osób oczekujących do danej Poradni prowadzonej w ramach kontraktu z NFZ. W związku z tym pacjenci pierwszorazowi proszeni są o przesłanie skanu skierowania na właściwy dla danej poradni, podany poniżej adres mailowy z prośbą o rejestrację lub o dostarczenie skierowania do rejestracji przychodni. Termin wizyty zostanie wyznaczony zgodnie z kolejką oczekujących o czym pacjent zostanie poinformowany. Pacjenci kontynujący leczenie mogą zapisywać się przez e-portal bezpośrednio.

Ważne: Pacjenci pierwszorazowi, którzy nie zastosują sie do powyższej informacji i pomimo tego zapiszą się przez e-portal do lekarza specjalisty nie zostaną przyjęci w zarezerwowanym przez siebie terminie.

 

Adresy mailowe:

Przychodnia Lekarska przy ul. A. Malczewskiego 47a: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przychodnia przy ul. A. J. Madalińskiego 13: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przychodnia przy ul. Soczi 1: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Przychodnia przy ul. Soczi 1 Poradnia gruźlicy i chorób płuc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przychodnia przy ul. Przyczółkowej 33: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przychodnia Lekarska przy ul. Chełmskiej 13/17: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przychodnia przy ul. Jadźwingów 9: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przychodnia przy ul. Kolegiackiej 3: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przychodnia przy ul. Kieleckiej 27: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ