REKRUTACJA SZPZLO WARSZAWA-MOKOTÓW

Jak wziąć udział w procesie rekrutacji?

Rozmiar czcionki

Oferta pracy dla Logopedy/neurologopedy

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie konsultacji logopedycznych dla dzieci;
  • Terapia logopedyczna (prowadzenie badań przesiewowych, prowadzenie zajęć indywidualnych z dziećmi);
  • Profesjonalna obsługa małego pacjenta w ramach kontraktu z nfz.

Miejsce pracy SZPZLO Warszawa-Mokotów – przychodnia specjalistyczna dla dzieci i młodzieży ul. Kielecka 27, Warszawa

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe logopedyczne;
  • Min. 2–letnie doświadczenie w pracy z dziećmi; oczekujemy doświadczenia w prowadzeniu terapii dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej oraz wadami wymowy;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi pacjenta + współpraca z rodzicami.

Wymagania dodatkowe:

  • Wymagana praktyczna znajomość metody krakowskiej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/zlecenie/kontrakt;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zapewniamy dobre warunki pracy w zgranym zespole.